Evde Sağlık & Bakım Hizmetlerimiz

Evde Bakım, gerek teşhis ve tedavi sonrası bakım sürecinde, gerek kronik bir hastalığın takibinde, gerekse herhangi bir sağlık problemi olmaksızın koruyucu sağlık ve tetkik hizmetlerinin verilmesi süreçlerinde, ihtiyaç sahiplerine kendi ortamlarında sağlık bakımı hizmetlerinin verilmesidir.

Evde bakım hizmetinde amaç, günlük yaşam şartlarını en az etkileyerek en doğru tedaviye ulaşmak yolu ile hastalığın ve yetersizliğin etkilerini en aza indirmek ve aynı zamanda hastanın yaşam kalitesini yükseltmektir. Bu hizmet ayrıca; evde kalmayı tercih eden ve tedavisi, bakımı devam eden; ancak yakın aile çevresi ve arkadaşları tarafından bakımı gerçekleştirilemeyenler için gereklidir.

Evde sağlık hizmetleri alan kişilerin yaşadıkları huzurlu ve güven dolu ortamdan ayrılmadan temel ihtiyaçlarını karşılamaları hedeflenmektedir. Hastaneye gidemeyecek durumda olanlar için evde sağlık hizmetleri önemli ölçüde çözüm oluşturmaktadır. Özel Arsev Evde Bakım Merkezi bünyesinde çalışan sağlık Profesyonelleri ihtiyaç sahibi kişinin ve ailesinin ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini gözeterek, ihtiyaca uygun personel seçimi konusunda destek verirler.